Bir Sayfa Seçin
 • Anasayfa
 • Faizsiz Satılan Projelerimiz
 • Taksitle Satın Al
 • Fethiye Emlak İlanları
 • Emlak Arıyorum
 • Emlak Satıyorum
 • Arsanı Hemen Değerlendir
 • Açık Artırmalar
 • İnşaatını Yaptır
 • Bilmeniz Gerekenler Blog
 • Bizimle Çalışın
 • İletişim

İş Ortağımız Olun

"Kazanç sağlamanın tam zamanı ister profesyonel olun ister yeni başlayan"

 

t

Profesyonel emlak danışmanı mısınız?

 

t

Yaşam bütçenize katkıda bulunmak mı istiyorsunuz?

 

t

Çevrenizde emlak almak veya satmak isteyen insanlar mı var?

 

 

“Sıfır sermaye ve harcama ile Piramit sistemi tam size göre!”

Normal formatta; çalıştığınız şirket ile sözleşmeniz gereği portföy arayışı içine girer, akabinde fotoğrafları ve bilgileri alıp ilan sitelerine ekler, portföyünüzü sürekli takip etmek zorunda kalırsınız. Randevularınızı kendiniz almaya çalışır ve sadece elinizdeki portföy ile kısıtlı kalırsınız. Diğer danışman arkadaşlarınızla çalışsanız bile unutmayın ki hiçbir alıcı veya satıcı 2-3 danışman ile birlikte işini yürütmek istemez.

Gelen telefonlara bakar, müşterileri gezdirirsiniz ve tüm harcamayı kendi cebinizden yapmak zorunda kalırsınız. Buna benzin, yemek, reklam ve günlük şahsi gideriniz de eklenince, profesyonel danışmanlık yapmak isteyen biri için, ortalama aylık 3500-4500 ₺ gibi bir harcama demektir.

“Sizde kazanç sağlamak için önünüzdeki engelleri Piramit ile kaldırın”

Bir danışman maksimum 30 ilan ile çalışabilir, daha fazlasını kaldıramaz. Bu portföyü en az 2 ay gibi bir saha çalışması ile yakalayabilirsiniz. Tam telefon almaya sürecindeiken bu kezde, portföyünüz erime başlar. Tekrar saha çalışması yapmanız, ilanları kontrol etmeniz, reklam kampanyası yürütmeniz ve alıcılara cevap vermeniz gerekir.

Birlikte çalışmak zorunda olduğunuz diğer danışmanlarında çalışma süreci ve aylık harcaması en az sizin kadar olacağından,  gelen her müşteriye adeta onları boğar derecesinde kendi portföyünü sunmaya çalışır. Bu süreç hem alıcı ve satıcıda hem de size de büyük sorunlara yol açar. Tekrarlayan bir kısır döngünün içine girersiniz.

“Bir alıcınız mı var? Ona tüm alternatifleri sunun”

Daha önce hiç emlak işi yapmamış olsanız bile Piramit ile çalışırsanız ve bir alıcınız varsa onu satış yöneticimiz eşliğinde tüm portföyümüzü sizinmiş gibi rahatlıkla pazarlayabilirsiniz. Alıcınız Piramit sisteminin içinde her hangi başka bir danışmanın portföyünü beğense dahi karşınızda tek muhattab yine piramit olur sizde sorunsuz bir şekilde satışınızı gerçekleştirirsiniz. Alıcılarınıza yer gösterimi ve sunum için, bir araca, randevu almanıza veya cebinizden harcama yapmanıza gerek kalmaz tüm süreci Piramit yönetir.

Siz alıcınızla gelmeden tüm randevular alınmış ve sunum için hazırlıklar tamamlanmış olur. Alıcınıza nezaret edemeseniz bile, satış yöneticilerimiz gerekli özeni gösterir ve akabinde sonucunu anında size bildirir.

“Portföyünüzü bizimle satın”

Çevrenizde mülkünü satmak veya kiralamak isteyen birileri varsa fotoğraf çekmenize, ilan girişine ve en önemlisi ilanın takibini yapmanıza hiç gerek yok. Portföy yöneticileri tüm bunları sizin ekibinizmiş gibi yapar, sunuma hazır hale getirirler. Ayrıca satıcınıza ve size eş zamanlı olarak her ay güncel durum bilgi akışını sağlarlar.

Kredi, tapu işlemlerinin tamamı siz evinizde otururken sorunsuz bir şekilde yapılır ve satışınızdan doğan kazancınız hesabınıza yatar. Hiçbir masraf yapmak zorunda değilsiniz. Böylelikle alıcınız kriterlerine uygun tüm portföyü görür, bilgi sahibi olur, doğru tercih ve kazançlı bir yatırım yapar. Satıcınız tüm alıcıları ulaşır  ve sonuca daha hızlı ilerler. Siz de bunun keyfini yaşarsınız.

“Portföyünüz varsa alıcınız, alıcınız varsa portföyünüz Piramit’ten”

Piramit sisteminde sadece kendi portföyünüzü satmak zorunda kalmazsınız. Hiç bir kısıtlama altında kalmadan, tüm sözleşmeli portföyü yine sözleşmeli çalıştığı inşaat şirketlerinin emlaklarını satabilir, bunlardan kazanç sağlaya bilirsiniz.

Piramit alıcılar satıcılar ve sektörün emekçilerinin yaşadığı bütün sıkıntıları bilmektedir. Bu sorunları ortadan kaldırmayı kendine ilke edinmiştir ve tüm kısımların haklarını sonuna kadar koruyan çok yönlü bir yapıya sahiptir.  Piramit sistemi 4 ana departman ve bunların kollarından oluşur:

Bilişim Planlama Departmanı:

Bilişim planlama departmanı, fotoğrafları ve bilgileri düzenler. Bunları ofis içi, yurt dışı ve yurt içi reklam sitelerinde sunuma hazır hale getirir. Satıcılarınız ile randevuları alır; her ay satıcıya evini kaç kişi görmüş, ilanı ile kimler ilgileniyor, evinin çevresindeki piyasa durumu nasıl ya da neden yer gösterimi yapılmıyor gibi sorularına karşılık gelecek raporları düzenler ve bilgi akışını sağlar.

 1. Portföy Departmanı:

Aldığınız portföylerin fotoğraf çekimini yapar, bilgilerini alır, bunları bilişim planlama departmanına bildirir ve ilan takibini yapar. Mülkün çevresinde fiyat ve pazar araştırması yapar, bilişim planlama departmanından aldığı bilgiler ile satıcıyı yönlendirir.

 1. Satış Departmanı:

Satış departmanı alıcılar ile ilgilenir ve tüm portföye eşit mesafede durarak alıcıların en iyi tercihi yapmalarına yardımcı olur.

 1. Pazarlama Departmanı:

Şirket ürünlerinin reklam kampanyalarını, internet sitelerini ve proje çalışmalarını yürütür. Alıcı ve satıcı trafiğinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlar.

Kendinize güvenin ve bizimle iletişime geçin.

”Siz de Piramit ailesinin bir parçası olmak ister misiniz?’

Şimdi İş Ortağımız Olun

Kazanç sağlamaya başlamak için alttaki “İş Ortağı Ol” butonuna tıklayın.