+905327484248 info@evimpiramit.com

Yeni ilanları komisyonsuz satılan projeleri fiyatı düşen ve açık artırma ile satılan emlakları bizimle keşfedin.

Klasik emlakçılık formatı (bireysel danışman) sistemi ile ilerler, temas kurduğunuz her danışman kendine ait portföyünü size sunmaya çalışır; çünkü her danışman kendi portföyünden herhangi bir mülk satınca kazanç sağlar. Bu durum sizin, uygun alternatiflerin tümünü görememenize ve tercihinizdeki hata payınızın yükselmesine neden olur.

“Piramit ile çalışırsanız sorunsuz bir süreç yaşarsınız!”

Piramit Gayrimenkul, klasik bireysel danışman sistemi ile çalışmaz. Kendi bünyesinde 25 kişilik maaşlı personeli barındıran bir satış ofisidir ve bu zihniyet ile çalışır, yani sizi birkaç danışmanın portföyüne mahkum etmez. Kriterlerinize uygun bölgedeki tüm alternatifleri eksiksiz bir şekilde hazırlayarak, size özel sunumunu gerçekleştirir. Yeni satışa çıkarılan mülklerden, fiyatı düşen ve açık artırma ile satılan emlaklardan sizi anında haberdar eder.

“Ev almak ciddi bir iştir. Atladığınız ya da sunulmayan bir ilan, sizin yanlış tercih yapmanıza neden olabilir!”

Aynı evi birçok emlak danışmanı ile gezebilirsiniz ya da beğendiğiniz dairenin pazarlığını 2 hatta 3 emlak danışmanı aracılığı ile yapmak zorunda kalabilirsiniz veya 3 ay önce satılmış dairelerin ilanı ile firmaya gidip “Bu ilan satıldı ama başka yer var.” gibi cevaplar alabilirsiniz.

“Unutmayın ki siz gereksiz daireleri gezerken kriterlerinize uygun daire o süreçte satılabilir.”

Mali durumunuz, kredi durumunuz sorgulanmadan kapora vermek durumunda kalabilirsiniz. Krediniz onaylanmadığında veya almak istediğiniz mülkün ekspertiz değeri yetersiz kaldığında kaporanız iade edilmez ve zarara uğramış olursunuz. Piramit ile böyle bir sorun asla yaşamazsınız.

PİRAMİT İLE HATA PAYINIZI SIFIRA İNDİRİN!

Piramit’le çalışmaya başladığınız anda kriterleriniz alınır. Kredili alımlar için personelimiz eşliğinde bankalarla kişisel finans çalışmanız doğrultusunda bütçe planlamanızı yapabilirsiniz.Satış ofisi olarak hizmet verdiğimiz inşaat şirketlerinin sıfır yada projeden olan emlaklarını, komisyon veya başka herhangi bir ek ücret ödemeden satın alabilirsiniz.

Tapu, banka, belediye, para transferleri ve diğer tüm işlemler hakkında net olarak bilgilendirilirsiniz. Piramit tüm bu süreci sizi hiç bir detay ile uğraştırmadan sonuçlandırır.

Piramit,  kriterlerinize uygun bölgedeki tüm alternatifleri inceleyerek size uygun mülklerin ve yeni projelerin tamamını kapsayacak şekilde bir ön çalışma hazırlar. Sunum ve yer gösterimini ücretsiz yapar; sizi sonuca büyük bir titizlikle hızlı ve sorunsuz bir şekilde götürür.

Almayı düşündüğünüz her mülkün satış sebebi, çevre durumu, imar vaziyetleri hakkında bilgilendirilirsiniz.

Kriterlerinize uygun mülkler bütçenizi aşıyorsa bütçenize yakın teklifler, kişisel bilgileriniz saklı kalacak şekilde mülk sahiplerine anında iletilir. Böylelikle tüm satıcılardan uygun fiyatlı karşı teklif alabilir satıcının aciliyet durumuna göre pazarlık yapabilirsiniz.

Anlık haber alma ağımıza eklenerek, yeni ilan edilen mülkler, fiyatı düşen ve açık artırma ile satılan acil emlakların tamamından ücretsiz sms servisimiz ile anlık haber alırsınız ve hiçbir fırsatı kaçırmamış olursunuz.

 

“Hayal edin, Piramit ile çalışmaya başladığınız andan itibaren 25 kişilik bir ekip sizin kriterlerinize en uygun daireyi araştırıyor olacak.”

Sıkça Sorulan Sorular?

Mülk sahipleri ile karşılıklı pazarlık yapabilecek miyim?
Evet. Piramit, sadece verilen teklifleri taraflara iletmekle yükümlüdür. Beğendiğiniz bir mülkün sahibi ile pazarlık aşamasında birebir pazarlık yapabilirsiniz.
Sunum ve yer gösterimlerinde herhangi bir ücret ödüyor muyum?

Hayır. Sizin için yaptığımız ön çalışmadan herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Kredi konusunda yardımcı oluyor musunuz?

Evet. Anlaşmalı bankalarımızla birlikte kredi işlemlerinizi biz gerçekleştiriyoruz. Bütçe yeterlilik durumu, hane geliri yükseltme, ekspertiz raporu işlemlerindeki tüm süreci sizi yormadan yönetiyoruz.

Tapu devir işlemleri?

Tapu işlemlerinizi biz yürütüyoruz. Belediye rayiç bedeli, DASK, -mülk kredi ile alınacak ise- banka işlemlerini ve randevularını biz sonuçlandırıyoruz.

Alacağım mülke kredim onaylanmazsa kaparom yanar mı?

Hayır. Piramit ile çalışırsanız kredi alamamanız durumunda, verdiğiniz kapora hesabınıza kesintisiz geçer.

Alacağım mülkün tapu, belediye, imar durumu, şerh, haciz gibi bilgilerini nasıl temin edeceğim?

Tüm borç, haciz, şerh, imar durumu bilgi ve belgelerini Piramit’ten eksiksiz temin edebilirsiniz.

 

 

Portföyümüzü Keşfedin

Tüm ilanlarımıza ulaşmak için alttaki “İlanlarımız” butonuna tıklayın.