+905327484248 info@evimpiramit.com

“Emlağınızı satmak için iyi bir pazarlama ağına ve anlık bilgilere ihtiyacınız var.”

Her satıcı, mülkünü acil bir durumu için satar; ya yeni bir ev alacaktır, yada bir mali sorununu çözecek veya şehir değiştirecektir. Doğal olarak mülkünü hızlı ve en yüksek bedelle satmak ister; fakat aylarca satılmayan bir mülkün size hiçbir faydası yoktur, aksine zaman aleyhinize işler.
Varsayalım mülkünüz 300.000 ₺ gibi bir değerde olsun, siz tecrübesiz danışmanlar ile görüşerek 340.000 ₺. den satışa çıkardınız ve 10 aydır satamadınız. Doğru yönlendirme yapılsa belki de 1 ay içinde mülkünüzü satacaktınız. Bu durum şuna eşdeğerdir; bu parayı bankaya yatırsaydınız yıllık %14-15 arasında gelir elde edecektiniz, bu da yıllık 45.000 ₺. kayıp demektir. Zararınız her üç ay için ise tam 11.250 ₺.’dir. Mülkünüzün  ilan fiyatını zamanla düşürmektense doğru çalışma yapılıp 3 ayda bir yükseltmek çok daha iyi bir yoldur.

“Mülkünüzün ilk ilan değerini asla düşürmeyin!”

Bir mülk ilk ilana çıktığı anda kıymetlidir. Mülk edinmek isteyen alıcılar, yeni ilanı hemen görmek ister. Mülkünüzü yanlış çalışmayla ilk ilana çıkarabilir, daha sonra müşteri çıkmayınca paniğe kapılabilirsiniz ve bu süreç sizi birden fazla emlak danışmanı ile çalışmaya iter. Devamında ise yavaş yavaş fiyatı düşürmeye başlar, değişik platform arayışlarına girersiniz, bu da evinizin ilk ilan değerini çok düşürür ve evinizi kalitesizleştirir. Bir alıcı olsanız 5 firmada ve farklı fiyatlarla aylarca ilan sitelerinde yayınlanan bir mülkü siz de görmek istemezsiniz.

“Unutmayın! Sizin, çevrenizdeki her satılık mülkü görme gibi bir şansınız yokken bir alıcı kriterlerine uygun tüm ilanları gezme ve kıyaslama yapma şansına sahiptir.”

Klasik emlakçılık formatı (bireysel) danışman sistemi ile ilerler, temas kurduğunuz her danışman kendine ait portföyünü satmaya çalışır; çünkü her danışman kendi portföyünden bir mülk satışı gerçekleştiğinde kazanç sağlar. Elindeki portföye göre bu 30 portföyü geçemez, buna zamanı yetmez  müşteri potansiyeli kısıtlıdır yani çevredeki tüm alıcılara mülkünüzü sunması, temasa geçmesi ve hizmet vermesi olanaksızdır.

“Mülkünüz her ilgiliye sunulur ve daha fazla alıcıya ulaşırsınız.”

Piramit ile çalışırsanız, bir kaç emlak danışmanına mahkum kalmaz 25 kişilik bir ekip ile çalışmış olursunuz. Tüm personeli kendi bünyesinde maaşlı  personelidir.  Çalışma arkadaşlarımız mülkünüzü, çevredeki tüm alıcılarla anında temasa geçerek eksiksiz sunar; şu mülkten az, diğer mülkten çok kazanç sağlayacağım gibi bir derdi yoktur. Mülkünüzün çalışmasını büyük bir titizlik ile hazırlar, sizi sonuca net, hızlı ve odaklı bir şekilde götürür.

“Piramit ile çalışırsam başka emlak firmalarıyla çalışamaz mıyım?”

Piramit, tüm kontrolü elinde tutarak dışarıdan çalışan bireysel danışmanları freelancer olarak görür, onlarla da çalışır. Siz Piramit ile çalışırken aynı zamanda diğer freelancerla da çalışmış olursunuz; fakat Piramit, ilanınızın başka mecralarda gösterimine fiyat farklılığına veya bunun gibi durumlara izin vermez, emlağınızın ilan değerini korur. Bir freelancerın alıcısı varsa, yer gösterimi yine Piramit personelleri eşliğinde yapılır, böylece yanlış veya hatalı bilgi akışının önüne geçilmiş olunur,  karşınızda muhattab olarak sadece Piramit’i görürsünüz. Siz Piramit ile çalışırken aynı zamanda tüm firmalar ile de sorunsuz çalışmış olursunuz. Başka platform arayışlarına ihtiyacınız kalmaz. İşleminizi sorunsuz bir şekilde sonuçlandırırsınız.

“Mülkümü ben satamaz mıyım?”

Tabiî ki satabilirsiniz fakat siz satmak isteseniz bir haftada ortalama kaç potansiyel alıcı müşteri size başvurur? İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerde yaşayanlar veya yabancı alıcılar bir mülk edinmek istediğinde güvenilir ve kurumsal firmaları  tercih eder. Ev almak ciddi bir iştir. Alıcı, çok sayıda alternatif görebileceği ve mülke dair tapu durumu, çevre, kredi işlemleri, belediye gibi konularda karşısında cevap alabileceği bir kurum ister. Piramit ile mülkünüzü satma olasılığınız bireysel olarak satma olasılığınızdan  28 kat fazladır.

“Ben bir alıcı bulursam?”

Size de başvuran olursa yine Piramit’e yönlendirebilirsiniz.  Evinizi siz satmak istediğinizde birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Örneğin; alıcının kredi kullanım aşamasında bir sorun olabilir ve istediği miktarda kredi alamayabilir, ekpertiz raporu düşük çıkabilir veya araç takası talep edilebilir. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda, Piramit devreye girer ve tüm sorunları çözüme kavuştur. Piramit  pazarlık aşamasında alıcılarla olabilecek her hangi bir yanlış anlaşılmanında önüne geçer.

“Piramit ile çalış, sorunsuz bir süreç yaşa!”

“Piramit nasıl çalışır?”

Piramit ile temasa geçtiğiniz anda portföy yöneticileri gelir, mülkünüzün resimlerini bilgilerini alır ve eksiksiz bir şekilde bilişim planlama departmanına iletir. Bilişim departmanı bilgileri düzenler, tüm yurt içi ve yurt dışı reklam ağlarında yayına hazır hale getirir.  Size her ay düzenli rapor göndererek mülkünüzle kaç alıcı ilgilenmiş, teklif var mı, çevrenizde satış oluyor mu gibi bilgileri aktarır. Satış yöneticileri sizi asla randevusuz rahatsız etmez ve çevrenizdeki alıcıların bütçe durumunu sizinle anlık olarak paylaşır. Bu sayede siz, alıcıların bütçesini bilerek karşı teklifte bulunabilirsiniz. Her istediğiniz anda 7/24 portföy yöneticileri ile biraraya gelebilir, mülkünüzün genel durumunu güncelleyebilir, çevrenizde olan hareketliliği ve durgunluğu sorgulayabilirsiniz. Piramit ile çalışırsanız sizinle irtibata geçmek isteyen tüm bireysel danışmanlarla Piramit’in kontrolünde çalışmış olursunuz.  İlanınızı pazarlamak için başka platform arayışınıza gerek kalmaz. Dilerseniz anlık haber alma ağımıza eklenerek, mülkünüz ile ilgilenen alıcılardan gelen aramaları yorumları teklifleri ve mülkünüzün bulunduğu civar veya yakınlarında arayışı olan tüm alıcı bilgilerini, anlık olarak ücretsiz sms servisimizle öğrenebilirsiniz.Emlağınızı hızlı satmak istiyorsanız, açık artırma kısmında yayınlatabilir, buradan satış işleminizi 30 gün gibi kısa bir sürede sonuca ulaştırabilirsiniz.
“Mülkünüzü satmak için siz de 25 kişilik bir ekiple çalışmak istemez misiniz?”

İletişim bilgilerimize ulaşmak için alttaki “İletişim” butonuna tıklayın.