+905327484248 info@evimpiramit.com

FETHİYE ÇAMKÖY DE SATILIK DAİRE

Son yıllarda imara açılan bölgelerden Çamköy, Fethiye’nin yeni gözdesi durumundadır. Şehir merkezine ve Çalış plajına 7-8 dk mesafede olması , tercih edilme nedenlerinin başında gelmektedir.

Yeni imara açılması  sebebi ile , Fethiye de satılık konut projelerinin yoğunlukta olduğu bölgedir. Fethiye merkeze ve üniversite bölgesine olan yakınlığı ile yatırım yapmak isteyenlerinde ilk tercih ettiği bölgeler arasına girmiştir.

FETHİYE ÇAMKÖY SATILIK KONUT PROJELERİ

Bütçenizi sarsmadan ev sahibi olmak için , projeden ev almak her zaman en avantajlı seçenek olmuştur. Fethiye Çamköy de satılık konut projeleri , lokasyon avantajlarının yanında  fiyatları  açısından da en uygun bölgelerden birisidir.

Örneğin , Fethiye Çamköy de 1+1 satılık daireler 200.000 tl, 2+1satılık daireler 280 000 TL 3+1 satılık evler 350 000 TL den başlayan fiyatlarla ev arıyorsanız veya Fethiye de uygun fiyatlı müstakil ev sahibi olmak istiyorsanız , Çamköy de satılık konut projeleri değerlendirmeniz geren ilk tercihiniz olmalıdır.

FETHİYE ÇAMKÖY DE SATILIK DAİRE BULABİLECEĞİNİZ İLANLAR

Şehir  kalabalığından uzakta olayım ama tüm ihtiyaçlarımı da kolaylıkla karşılayabileyim diyorsanız , Çamköy sizler için uygun lokasyonların başnda gelecektir. Bankasız Kefilsiz taksitle Çamköy satılık daire ilanlarımıza buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz